TOLGAHAN SAYIŞMAN'A ZOR SORU!

BAŞROLLERİNİ TOLGAHAN SAYIŞMAN İLE SAADET IŞIL AKSOY'UN PAYLAŞTIĞI 'SÜRGÜN' FİLMİNİN GALASI, ÖNCEKİ AKŞAM MASLAK TİM SHOW CENTER'DA YAPILDI.

'Aşk için her türlü fedakarlık yapılır'


Bir Rum kızı ile bir Türk gencinin aşkını anlatan 'Sürgün' filminin galası Maslak TİM'de yapıldı. Galaya sevgilisi Selen Soyder ile katılan başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman, "Aşk için her türlü fedakarlık yapılır" dedi.


Başrollerini Tolgahan Sayışman ile Saadet Işıl Aksoy'un paylaştığı 'Sürgün' filminin galası, önceki akşam Maslak TİM Show Center'da yapıldı. Bir Rum kızı ile bir Türk gencinin 1964'te geçen aşk öyküsünü anlatan filmin galasına pek çok ünlü isim katıldı. Cüneyt-Betül Arkın, Gamze Özçelik- Mert Öcal, Gökhan-Hatice Gönül; galanın ünlü konukları arasındaydı. Tolgahan Sayışman'ın sevgilisi Selen Soyder, yakışıklı oyuncuyu sarılarak tebrik etti.

 

'FİLM SAYESİNDE FORM TUTTUM'


Sayışman, filmdeki rolü için dokuz kilo verdiğini belirterek "Film sayesinde formuma kavuştum. Bu kilomu, yakında çekimlerine başlayacağımız yeni sinema filmim için de korumak istiyorum" dedi. Filmde, Rum kızına aşık olan Türk gencini canlandıran Sayışman, "Aşk için dininizi değiştirir misiniz?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Bu soruya burada cevap vermek yanlış ve eksik olabilir. Aşk için her türlü fedakarlık yapılır. Herkesin görüşüne saygı duyarım." Ünlü oyuncu, sevgilisi Selen Soyder ile gelecek yıl evlenecekleri iddiasını ise "Kesinlikle 2014'te evlenmeyi düşünmüyoruz" diyerek yalanladı.

YORUM YAP
YORUMLAR