'İHANET İDDİASI' İÇİN SUS PUS OLDULAR!

MURAT DALKILIÇ'IN MERVE BOLUĞUR'U ALDATTIĞI SEDA CANPOLAT, ÖNCEKİ GÜN NİŞANTAŞI'NDAYDI. TEK KELİME ETMEYEN GENÇ MODELDEN YARIM SAAT SONRA YİNE NİŞANTAŞI'NDA GÖRÜNTÜLENEN BOLUĞUR DA TIP OYNADI.

Murat Dalkılıç'ın Merve Boluğur'u aldattığı Seda Canpolat, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Tek kelime etmeyen genç modelden yarım saat sonra yine Nişantaşı'nda görüntülenen Boluğur da tıp oynadı.

 

 Geçtiğimiz haftaya Murat Dalkılıç'ın sevgilisi Merve Boluğur'a ihanet etmesi damga vurdu. Dalkılıç'ın Uludağ'daki konserinden sonra otel odasında manken Seda Canpolat ile verdiği samimi pozlar; basında geniş yer buldu. İhanetin ortaya çıkmasının ardından ise Merve Boluğur; Murat Dalkılıç ile kavga etmiş; hatta iddiaya göre güzel oyuncu, öfkesinden evinin camını penceresini indirmişti.

 

GAZETECİLERDEN KAÇTI

 

Bu olayın ardından ünlü popçu sessizliğe büründü. Gözlerin çevrildiği manken Seda Canpolat ise önceki akşam Nişantaşı'nda görüntülendi. Arkadaşıyla dolaşırken gazetecileri gören Canpolat, objektiflerden kaçtı. Seda Canpolat, Murat Dalkılıç'la ilgili sorulara ise "Konuşmak istemiyorum" yanıtı verdi.

 

'GAYET İYİYİM'

 

Güzel modelden yarım saat sonra yine Nişantaşı'nda boy gösteren isim Merve Boluğur oldu. Murat Dalkılıç ve Seda Canpolat gibi gazetecilerle 'tıp' oynayan güzel oyuncu, "Gayet iyiyim" demekle yetindi.

 

DİZİNDE UYUTMUŞTU

 

Murat Dalkılıç, geçtiğimiz hafta Uludağ'da verdiği konserinden sonra Seda Canpolat'ın odasında genç modelle görüntülenmişti. Canpolat; popçuyu dizinde uyuturken çektiği kareyi de instagram'da paylaştı.

YORUM YAP
YORUMLAR