Amine Gülşe kimdir?

Mesut Özil ile yaşadığı aşk ile gündeme gelen Amine Gülşe gazetelerin magazin sayfalarında sıkça kendine yer buluyor olmasına rağmen birçok kişi tarafından “Amine Gülşe kimdir” merak ediliyor. İşte, Amine Gülşe hakkında merak edilenler…

Arsenal’in Türk asıllı Alman oyuncusu Mesut Özil ile evlenecek olan Amine Gülşe magazin basının ilgi gösterdiği çiftlerin arasında yer alıyor. İlişkileri ile gündemden düşmeyen Mesut Özil Amine Gülşe aşkları dolu dizgin devam ediyor. Peki, Amine Gülşe kimdir? Kaç yaşında, nereli?

AMİNE GÜLŞE KİMDİR?

Türk kökenli İsveç vatandaşı olan oyuncu ve manken 26 yaşındaki Amine Gülşe, 2014 Türkiye güzellik yarışmasında Miss Turkey birincisi olup uluslararası arenada ülkemizi temsil etti. Fakat Amine Gülşe'nin adını geniş şekilde duyuran Mesut Özil ile yaşadığı aşk oldu. Zaman buldukça Londra'da yaşayan Mesut Özil'in yanına giden güzel oyuncu Mesut'a aşkını her fırsatta dile getiriyor.

4 DİL BİLİYOR

Uzun yıllar Türkiye dışında yaşamasına rağmen Türkçe düzgün Türkçe diksiyonu ile dikkat çeken Amine Gülşe, iyi seviyede Türkçe, İngilizce, İsveççe ve İspanyolca konuşabiliyor. 1.78 boyunda ve 55 kilo olan Amine Gülşe, 90-62-92 vücut ölçülerine sahip.

İNSTAGRAM'DA 1 MİLYONDAN FAZLA TAKİPÇİ

Sosyal medyada oldukça aktif olan Amine Gülşe hem Twitter, hem de İnstagram kullanıyor. Twitter'i sık kullanamayan güzel manken, İnstagram'da ise oldukça aktif olduğu gözleniyor. İnstagram'da 1.9 milyon takipçisi bulunan Amine Gülşe'nin fotoğrafları beğeni topluyor.

Dikkatini Çekebilecek Diğer Haberler ;

YORUM YAP
YORUMLAR